Chcę pomóc

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Od 1992 roku prowadzimy terapię i rehabilitację dzieci z wadą słuchu, które przyjeżdżają do naszego Ośrodka Rehabilitacji z każdej części Polski. Szkolimy najbliższe otoczenie – rodziców, nauczycieli, lekarzy, pielęgniarki, audiologów i protetyków słuchu. Dzielimy się doświadczeniem z innymi organizacjami i szukamy najlepszych rozwiązań dla osób niesłyszących i niedosłyszących. Wpłaty od naszych Darczyńców pozwalają nam nieprzerwanie realizować Programy, dzięki którym nasze dzieci i młodzież edukuje się w przedszkolach i szkołach masowych (nieintegracyjnych) oraz znajduje zatrudnienia na otwartym rynku pracy.

Działamy dzięki naszym Darczyńcom!

Darowizny, sponsoring, odpisy z 1%… Bardzo dbamy o racjonalność i efektywność wydawanych pieniędzy, które przekazują nam Darczyńcy. Dbałość o ich pieniądze jest – w naszej opinii – jedną z form podziękowania za to wsparcie. A wyraża się ona również w tym, że część usług i towarów udaje się nam pozyskać nieodpłatnie lub na zasadzie barteru, a otrzymane pieniądze wydatkować rzeczywiście na terapię dzieci, czy edukację rodziców, nauczycieli, lekarzy.

Lubimy gościć naszych Darczyńców. Nigdy nie jest to dla nas relacja stricte biznesowa, o czym świadczy fakt, że mamy Darczyńców, którzy od kilkunastu lat przychodzą na kawę i bezy smiley .

Zawsze rozmawiamy o tym, co MY możemy dać naszym Darczyńcom. Dla każdego mamy podziękowanie i miejsce na naszej stronie (logotyp i informacja o Darczyńcy), pozostałe rzeczy ustalane są indywidualnie, w zależności od wielkości wsparcia.

Czekamy także na Ciebie smiley