25-lecie ORaToRa

Szanowni Państwo,

2 maja 1992 roku zostało zarejestrowane Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu ORaToR z siedzibą we Wrocławiu przy al. J. Matejki 16. Nasze Stowarzyszenie!

Powstanie ORaToRa poprzedzały spotkania, wzajemna pomoc, współdziałanie, wielkie emocjonalne wsparcie i silna potrzeba znalezienia drogi do rozwoju i dobrego życia dla Was i Waszych dzieci.

Po 25 latach pracy naszej organizacji i działania na rzecz dzieci z wadą słuchu czas spotkać się i podsumować te 25 lat! Czas popatrzeć sobie w oczy i ucieszyć się z tego, że jesteśmy, że nadal pełni zaangażowania pracujemy i że razem udało nam się „odwalić” kawał dobrej roboty.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia zapraszam gorąco do udziału w uroczystościach Naszego Jubileuszu, który Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Wrocławia – Rafał Dutkiewicz, a Rzecznik Miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych – Bartłomiej Skrzyński, wspiera organizacyjnie.

Jubileuszowe uroczystości zaplanowane zostały w formie dwóch dużych wydarzeń:

  1. 2 czerwca 2017 r. w godz. 11.00-15.00 w Sali Sesyjnej Rady Miasta Wrocławia (Sukiennice 1/Rynek) odbędzie się uroczyste seminarium pt. „ Od samopomocy rodzicielskiej do organizacji obywatelskiej”. Podczas seminarium będą miały miejsce wystąpienia dostojnych gości i dobroczyńców Stowarzyszenia ORaToR, dyskusje, prezentacje, wspomnienia i podziękowania. Część oficjalną zakończy poczęstunek, w trakcie którego znajdzie się na pewno czas na nieformalne rozmowy w kuluarach. ZGŁOSZENIA do udziału w seminarium przyjmuje do 10 maja Pani Małgosia Demków, w sekretariacie ORaToRa pod numerem telefonu 71 372 49 70 bądź mailowo: biuro@orator.org.pl.
  1. 23 czerwca 2017 r. na Zamku Czocha (koło Lubania Śl.) będzie miało miejsce SREBRNE WESELE ORaToRa zaplanowane jako uroczysta kolacja połączona z tańcami do późnej nocy. To miejsce wybrane zostało nie bez przyczyny, gdyż to właśnie tam miał miejsce pierwszy turnus rehabilitacyjny po oficjalnej rejestracji Stowarzyszenia. Koszt udziału w Weselu ORaToRa wraz z noclegiem i śniadaniem wynosi 225 zł od osoby. Zapraszamy do udziału w tej części obchodów również „dzieci” ORaToRa, ale te powyżej 18 roku życiaJ

Oficjalne otwarcie SREBRNEGO WESELA ORaToRa nastąpi o godz. 18.00

ZGŁOSZENIA na to wydarzenie 23.06.2017 r. zbiera Pan Henryk Strobel pod numerem tel. 665 140 200.

Wpłaty za udział w SREBRNYM WESELU ORaToRa prosimy dokonywać na

konto nr: 76 2190 0002 3000 0046 4013 0104 z dopiskiem: 25- lecie (uwaga zmiana!) do dnia 31 maja 2017 r.

W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAPROSZENIE NA NASZE 25-LECIE DOTRZE DO CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA TAKŻE POCZTĄ TRADYCJNĄ.
Bardzo serdecznie zapraszamy!

Scroll to Top