Zajęcia programistyczne

Szanowni Państwo,

poniżej przekazujemy propozycję nieodpłatnych zajęć programistycznych od ojca jednej z naszych podopiecznych.

Bardzo prosimy o informację zwrotną do piątku 24.01.2020 r., czy są osoby zainteresowane zajęciami opisanymi poniżej?

 

Zachęcam gorąco, pozdrawiam,

Lidia Lempart

 

ZAJĘCIA PROGRAMISTYCZNE DLA MŁODZIEŻY

KTO

Poszukuję grupy (na początek dwie lub trzy osoby) chętnej do wspólnego realizowania projektu z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych. Chciałbym żeby były to osoby od liceum wzwyż.

CO

Chciałbym żeby powstała aplikacja na telefony z Androidem która będzie "coś" ciekawego robiła a przy okazji uczestnicy nauczą się jak takie aplikacje się robi. Decyzję o tym co to dokładnie będzie podejmiemy wspólnie już po wyłonieniu się grupy. Mam nadzieję że sami uczestnicy mają pomysły na aplikacje które mogłyby przydać im się w życiu codziennym / w szkole / na uczelni. Ja mam pulę wartych zrealizowania pomysłów gdyby uczestnicy nie mieli swoich – przedstawię je później.

GDZIE

Domyślam się, że nie będzie łatwo uczestników na miejscu we Wrocławiu. Wtedy będzie nam musiała wystarczyć praca zdalna, tzn. skype / slack / whatsapp lub cokolwiek innego.

CZYM

Nie mam żadnego sprzętu (komputery) dla uczestników dlatego każdy musi mieć  własny. Jeśli będzie to problemem nie do przeskoczenia wtedy będzie trzeba realizację projektu odsunąć w czasie i będę próbował zorganizować potrzebny sprzęt.

Grass