Program terapii zdalnej

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

i ja, i pozostali członkowie Zarządu ORaToRa zakładaliśmy, że TO skończy się po Świętach Wielkanocnych. Już widać, że nie. Widać, że nie wrócimy do  bezpośredniej terapii jeszcze długo. To zbyt długa przerwa dla Was i dla nas. Dzieci potrzebują utrzymania systematyczności, rodzice pomysłów i wsparcia, my pracy i środków niezbędnych do utrzymania kadry i miejsca, gdzie pracowaliśmy przez 27 lat. Stowarzyszenie jest organizacją non-profit. Nam nie wolno mieć zysków (zapasów gotówki na koncie), ale obowiązuje nas kodeks pracy i póki co, nikt nie zwalnia nas ze stałych opłat.

W imieniu Zarządu i własnym, bardzo proszę o przystąpienie do programu  Terapii Zdalnej. Terapeuci mowy zaproponują Państwu  indywidualne propozycje zajęć i konsultacje przez telefon, skype, mail. Każdy z Państwa otrzyma maila ze szczegółowymi informacjami. Formy będą dostosowane do potrzeb dziecka i rodzica. Opłata  będzie wynosiła 80,- zł za blok zajęciowy ( ok. 45min), który powinien zawierać ( np. propozycje ćwiczeń dla rodzica+ szczegółowe omówienie, konsultacje dla maluszków, dzieci szkolne- pomoc w  nauce, jeżeli taka jest prośba rodzica). Zapraszam też do Kontrolowanej Pracy Własnej: rodzic pracuje z dzieckiem, my obserwujemy przez skyp’a, a potem omawiamy, to co się wydarzyło.

Prześlemy do Państwa, lub podamy telefonicznie propozycje terminów zajęć zdalnych z prośbą o mailowe potwierdzenie, że akceptują Państwo tę formę terapii i zaproponowany termin odpowiada Państwu.

Ci z Państwa, którzy dokonali płatności za cały marzec za rehabilitację, a zajęcia z oczywistych względów nie odbyły się, będą mieli rozliczaną wpłatę na poczet zajęć przyszłych.

Wpłaty za rehabilitację zdalną prosimy dokonywać na konto ORaToRa z dopiskiem, kogo dotyczy i za jaki miesiąc (Alior Bank 72 2490 0005 0000 4600 1600 4033). Oczywiście nadal można finansować zdalną formę rehabilitacji ze środków 1%- prosimy wtedy o informację mailowo (biuro@orator.org.pl).

 Szanowni Państwo, spróbujmy nie dać się pokonać tej bardzo trudnej sytuacji.

 Życzenia zdrowia i pozdrowienia  stały się bezcenne,

  Z wyrazami szacunku,

  w imieniu Zarządu Stowarzyszenia, 

  życzę szczerze i serdecznie,

  Lidia Lempart                                 

 Wrocław, 6 kwietnia, pandemia 2020 roku.

Grass